VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Kreativní veletrh & tržiště Plzeň

Rádi bychom vás pozvali na výstavu do Plzně

Výstava se koná 29. a 30. listopadu v hale TJ Lokomotiva Plzeň.

Pro veřejnost otevřeno
pátek  29.11.2013 12:00-19:00
sobota 30.11.2013  9:00-19:00

Budeme zde předvádět šicí i vyšívací stroje, prošívání dek, cutwork i strojové výšivky. Přijďte se podívat, poradit, popovídat! Uvidíte v akci nejen vyšívací stroje, ale také řezací plotry a vyřezávání papíru a různých nalepovacích a nažehlovacích fólií.


Kreativní plzeň

Vybíráte overlock?

rádi Vám poradíme s výběrem. Dnes pro vás máme TIP: Merrylock MK 3050 CL

- kombinovaný over- i coverlock, který umí všechny druhy pružných stehů
S tímto strojem ušijete celé tričko, nejen boční švy!

Záruka kvality prověřená našimi zákazníky.

Parametry:
Kvalitní univerzální dvou až pětinitný overlock nebo velmi jednoduchá a rychlá konverze na coverlock, šířka obnitkování od 1,5mm - rolovací steh až po po 9,8mm jako pětinitný se zajišťovacím stehem. Ideální kombinace pro kvalitní šití. Pokrývací steh - od 2,8 mm jako dvoujehlový až po 5,6 mm jako dvou nebo tříjehlový Patentované automatické napětí nití!!! - stačí zvolit steh a stroj si nastaví sám optimální napětí všech pěti nití!


Merrylock MK 3050 CL

V.I.P klub

Rozhodli jsme se odměnit naše zákazníky za věrnost a proto si každý náš zákazník může stáhnout BONUSové výšivky a vyřezávací šablony pro řezací plotr. Tyto výšivky jinde nezískáte :)
Děkujeme za Vaši přízeň!

 
Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.