VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Nové kreativní možnosti - řezací plotry

Řezací plotry

Řezací plotr je další branou do světa tvoření! Vyřeže vám tvary, které nůžkami nikdy nevystříháte! Můžete vyřezávat papír, látku, nažehlovací materiály nebo barevné fólie.

Nyní můžete mít nábytek ozdobený jedinečnými dekoracemi, dětem můžete na bundy nažehlovat reflexní bezpečnostní prvky v zábavných tvarech jejich oblíbených postaviček, můžete dát nový rozměr svému tvoření, šití aplikací nebo barvení textilu!

Řezací plotr - Portrait

Řezací plotr - Silhouette Portrait

Tento plotr umí vyřezávat do šířky materiálu 9 palců - tzn. 22,8 cm a délky cca 3 m!

Vyřezává: Papír, látku, nažehlovací nebo nalepovací fólie, reflexní prvky, ...

Cena: 5990,- Kč


Řezací plotr - Silhouette Cameo

Tento plotr se liší od předchozího pouze větší šířkou
- umí vyřezávat do šířky materiálu 12 palců - tzn. 30,5 cm.

Vyřezává: Papír, látku, nažehlovací nebo nalepovací fólie, reflexní prvky, ...

Cena: 7990,- Kč


Součástí balení je velice intuitivní software

Kterým lze vytvářet nálepky, přáníčka, šablony, obrazy, kabelky, hračky, skládanky mnoho a mnoho dalších v šířce 30cm a délce cca 3m. Pouze vložíte černobílý obrázek a vygenerujete řezací program.


Dále obdržíte poukaz na stažení 50 různých šablon zdarma

Šablony na vyřezávání nemusíte jen sami vytvářet. Se strojem dostanete ZDARMA poukaz na stažení 50 různých šablon ze Silhouette online obchodu, kde lze najít spoustu propracovaných návrhů.

Řezací plotr - Cameo

U nás dostanete víc!

Kupte si vyřezávací plotr u nás a staňte se naším V.I.P. klientem!
Jako náš V.I.P. klient si budete moci stahovat všechny naše vyřezávací šablony zdarma. Naše databanka řezacích šablon se neustále rozšiřuje.

O plotrech jsme už napsali dva články, zkoušíme jejich možnosti a budeme pro vás připravovat i další články o tom, co umí, protože jsme jejich kreativní možnosti ještě ani zdaleka kompletně nepopsali.

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.