Firma Brother Vám přináší naprosto nový produkt s revoluční technologií!

" >
VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Řezací plotry Brother ScanNCut

 

Firma Brother Vám přináší naprosto nový produkt s revoluční technologií!

Brother ScanNCut jsou řezací plotry s vestavěným skenerem.

Vyřezávání nikdy nebylo tak jednoduché!
- už nepotřebujete k obsluze plotru počítač! Tyto řezací plotry navíc zvládají bez problémů vyřezávat i klasickou látku určenou pro patchwork, umí přidávat přídavky na šev a zvládají i výrazně vyšší a tlustější materiály, než konkurence!

 

Můžete volit z těchto dvou produktů:

ScanNCut CM 840 Brother ScanNCut CM 840

Tento model je výrazně výhodnější, protože obsahuje mnoho příslušenství pro práci s látkami a nástroje pro hluboký řez. Je vhodný pro švadlenky, patchwork, modeláře, scrapbooking, ...
vyřežete s ním 2 mm silný filc nebo plsť, můžete řezat papír, fólie, látku, riflovinu a spoustu dalších materiálů.


Brother ScanNCut CM 600 Brother ScanNCut CM 600

- toto je levnější verze určená pro modeláře, reklamní grafiku, scrapbooking.
Parametry má stejné, jako Brother CM 840, ale neobsahuje v základní výbavě tolik vzorů, musíte dokoupit nástroje na hluboký řez nebo podložky pro práci s látkou.


Článek řezací plotry Brother - skvělé na patchwork

Tak jako u všech našich produktů, i u těchto plotrů je pro nás důležité je podrobně znát, mít je vyzkoušené na vlastní kůži a umět zákazníkům poradit.

První ze série článků je věnovaný řezání patchworkových bloků a v tomto seriálu budeme dál pokračovat a přinášet vám návody, nápady a instrukce jak na to.

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.