VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Šicí stroje značky JUKI

Rozšířili jsme sortiment o šicí stroje Juki.
JUKI
Na trh šicích strojů vstupuje značka Juki. Určitě si spousta z vás vybaví průmyslové stroje Juki, které vždy byly zárukou kvality.

Oproti srovnatelným šicím strojům mají Juki řady HZL navíc dvě vychytávky - senzorovou knoflíkovou dírku a duální pedál, kterému můžete zapnout i dvojí funkci, kdy klasickým zmáčknutím dopředu pedál šije a zašlápnutím dozadu odstřihuje nit.

Silnou stránkou těchto strojů je i podavač látky - tzv. zoubky, které vycházejí z průmyslových strojů.

 

Podavač

Řezací plotr - Portrait

Akce na řezací plotr Silhouette Portrait

k řezacímu plotru Silhouette Portrait můžete nyní získat navíc příslušenství v hodnotě 990 Kč.
Akce se vztahuje na jeden z pěti Starter kitů. Je jen na vás, zda si vyberete startovací sadu pro nažehlování fólií, kamínků, leptání skla, barvení textilu nebo nalepování vinylů.

Více informací zde


Razítkovací materiál

Řezací plotry Silhouette přicházejí každou chvíli s nějakou novinkou. Pro tentokrát je to výroba razítek.

Speciální podložka pro řezání razítkovacího materiálu.

Její velikost odpovídá velikosti materiálu pro razítkování a podložka má dírky, díky kterým se při přilepování nevytvoří bubliny. Rozdíl vůči standardní podložce je její vysoká lepivost. Při řezání je potřeba, aby nebyla podložka ničím znečištěna a materiál byl co nejvíce přilnut.

Materiál pro tvorbu vlastních razítek

Tento gelový materiál o tloušťce 1mm je určen pro výrobu vlastních razítek. Vyřezává se na speciální podložce pro razítka, která je vysoce lepivá. Balení obsahuje 3 archy o rozměrech 13x16cm.

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.