VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

CHCETE S NÁMI SOUTĚŽIT? ZDE NAJDETE KROK PO KROKU, JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT NA FACEBOOKU I NA INSTAGRAMU

První kolo soutěže probíhá od 1. 4. 2023 do 31. 5. 2023

Nezapomeňte, že soutěž probíhá jak na Instagramu, tak i na Facebooku. Fotografie, které budou v albu na Facebooku, budou pouze od uživatelů Facebooku. Na Instagramu naleznete fotografie na našem profilu @nejsicistroje pouze od uživatelů Instagramu.

Výherce bude vybrán týmem Nej Šicí stroje ze všech fotografií a fotografie se jménem výherce bude zveřejněna nejpozději do 10 dní od ukončení aktuálního soutěžního kola na stránkách https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/soutez/vyherci.

Jak se do soutěže zapojit na Facebooku:

  1. Na Facebooku vytvořte nový příspěvek (foto č.1).
  2. Do příspěvku vložte soutěžní fotografii a upravte nastavení soukromí tak, aby byl příspěvek veřejný (foto č.2, č.3). Pokud příspěvek nebude veřejný, nezobrazí se na našich stránkách a nebudete tak zapojeni do soutěže.
  3. K fotografii napište libovolný popis ve stylu „Foto do soutěže“ a nezapomeňte do popisu dopsat @nejsicistroje a označit nás (foto č.4)
  4. Na fotografii vpravo nahoře rozklikněte tři tečky a otevřou se vám možnosti úprav fotografie. (foto č.5)
  5. Rozklikněte ikonu označení lidí/stránek (foto č.6) a v seznamu najděte NEJ Šicí stroje a stránku označte (foto č.7) a klikněte na hotovo (foto č.8)
  6. Fotografii stačí už jen přidat (foto č.9) a jste tak registrováni do soutěže!
Na Facebooku vytvořte nový příspěvek Do příspěvku vložte soutěžní fotografii upravte nastavení soukromí tak, aby byl příspěvek veřejný K fotografii napište  popis a nezapomeňte do popisu dopsat @nejsicistroje a označit nás Na fotografii vpravo nahoře rozklikněte tři tečky a otevřou se vám možnosti úprav fotografie. Rozklikněte ikonu označení lidí/stránek v seznamu najděte NEJ Šicí stroje a stránku označte klikněte na hotovo Fotografii stačí už jen přidat

Pokud se chcete podívat na fotografie ostatních soutěžících na Facebooku přejděte na stránku NEJ Šicí stroje a v liště rozklikněte záložku „Komunita“ (foto č.10), tam se vám zobrazí příspěvky všech uživatelů s označením stránky (foto č.11). Všechny fotografie budou poté vloženy i do alba soutěžního kola.

v liště rozklikněte záložku Komunita zobrazí se příspěvky všech uživatelů s označením stránky

Pokud si stránku NEJ Šicí stroje zobrazíte na PC a přejdete do záložky „Komunita“, zobrazí se vám zde i veškeré fotky návštěvníků na jednom místě.

v PC přejděte na záložku Komunita zobrazí se vám zde   veškeré fotky návštěvníků na jednom místě

Jak se do soutěže zapojit na Instagramu:

  1. Na Instagramu vytvořte nový příspěvek (foto č.1, č.2)
  2. Fotografii přidejte libovolný popis ve stylu „Foto do soutěže“ a v možnostech Nového příspěvku klikněte na „Označit lidi“ a označte profil @nejsicistroje a zároveň klikněte na „Přidat místo“ a v seznamu najděte a vyberte místo NEJ Šicí stroje (Foto č.3)

Na Instagramu vytvořte nový příspěvek Na Instagramu vytvořte nový příspěvek Fotografii přidejte popis a v možnostech Nového příspěvku klikněte na „Označit lidi“ a označte profil @nejsicistroje

Pokud se chcete podívat na fotografie ostatních soutěžících na Instagramu přejděte na stránku @nejsicistroje a v liště rozklikněte ikonu označení (foto č.4), kde se vám zobrazí fotografie všech ostatních soutěžících.

na Instagramu přejděte na stránku @nejsicistroje

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.