VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Podkafíčka

První projekt roku 2013 pro vás připravila Dáša - Dadouch. Mnozí z vás už její podkafíčka obdivovali na blogu, jsem moc ráda, že pro vás nafotila postup.

Podkafíčka

Kromě malé výšivky na podkafíčko můžete najít mezi nejnovějšími výšivkami i její zvětšenou verzi. Máme od Dáši i další výšivky, které má na blogu a které sama dělala, za všechny moc děkujeme!

Použité výšivky

Coffee - Kafíčko

Postup:

Připravte si hlavní látku, Sakon a trhací podkladovou výztuhu. Naznačte si střed a upevněte do rámečku (já mám střed vyznačený bílou křídou a na fotce není vidět, proto jsem to naznačila v PC) je to důležité pro vystřižení kolečka.

Připravte si hlavní látku, Sakon a trhací podkladovou výztuhu Naznačte si střed a upevněte do rámečku (já mám střed vyznačený bílou křídou a na fotce není vidět, proto jsem to naznačila v PC) je to důležité pro vystřižení kolečka.

Upevněte rámeček do stroje a vyšijte obrázek, nejdříve jednu barvu a potom druhou ;)

Upevněte rámeček do stroje a vyšijte obrázek nejdříve jednu barvu a potom druhou ;)

Položte si rubem k sobě spodní látku, na ní výztuhu Bodix (to je hodně pevná výztuha, ale můžete použít třeba Ronar) a na to přiložte látku s výšivkou. Teď si vezměte šablonu (já mám průměr 13cm, kde mám naznačený střed a kolmice, které přiložím na vyznačený střed na látce). Ještě jsem si vystřihla na šabloně okénko, abych viděla nápis a obkreslím kruh dle šablony.

Položte si rubem k sobě spodní látku, na ní výztuhu  a na to přiložte látku s výšivkou.

Při kraji obkresleného kruhu sešijte všechny vrstvy k sobě. Odstřihněte v nakreslené čáře.

Při kraji obkresleného kruhu sešijte všechny vrstvy k sobě. Odstřihněte v nakreslené čáře.

Připravte si šikmý proužek v délce obvodu podkafíčka a široký 5cm (záleží jak chcete mít okraj široký) a jeden okraj zahněte 1cm do rubu a přišpendlete. Přišijte.

Připravte si šikmý proužek v délce obvodu podkafíčka a široký 5cm jeden okraj zahněte 1cm do rubu a přišpendlete. Přišijte.

Šikmý proužek zahněte do rubu a v ruce přišijte. A je hotovo ;)

Šikmý proužek zahněte do rubu a v ruce přišijte A je hotovo ;)

Můžete se buď hned pustit do druhého, nebo si jít uvařit kafe a vychutnávat si krásně odvedenou práci :)

Můžete se buď hned pustit do druhého, nebo si jít uvařit kafe a vychutnávat si krásně odvedenou práci :) Podkafíčka, prostírky

Děkujeme všem za přáníčka a vám všem, kteří k nám chodíte pro inspiraci přejeme do nového roku 2013 jen to dobré!

LenkaVaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Vaše fotografie k projektuDalší nápady, návody, projekty:

Deník s heslem
Deník s heslem
Přeje si vaše pubertální dcera taky Deník s heslem jako má Barbie? Ušijte jí ho!
shlédnuto: 5746x,
komentářů: 0

Sáčky na dárky
Sáčky na dárky
můžete je použít jako vánoční dekoraci nebo do nich zabalit drobnosti
shlédnuto: 5719x,
komentářů: 6

Anděl
Anděl
Rychlá a jednoduchá vánoční dekorace. Můžete sloužit jako ozdoba na vánoční stromeček nebo jako anděl pro štěstí, který bude stát na stole.
shlédnuto: 6675x,
komentářů: 2

Recenze Brother NV 750E
Recenze Brother NV 750E

shlédnuto: 5661x,
komentářů: 5


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.