VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY KREATIVNÍ DUŠE

Druhé kolo soutěže probíhá od 1. 6. 2023 do 31. 8. 2023

Soutěž

Také rádi tvoříte jako my? Určitě ano a není lepší pocit, než když se vám projekt povede přesně podle představ a můžete se s ním pochlubit ostatním. Takže neváhejte a podělte se s námi o fotku svého projektu (ať už jste jej tvořili na šicím stroji, vyšívacím stroji, na overlocku nebo coverlocku nebo dokonce třeba i na řezacím plotru)!

Jak se do soutěže zapojíte?

Na Facebooku:

  1. Pod soutěžní příspěvek na naší stránce NEJ Šicí stroje vložte foto svého projektu
  2. Sledujte NEJ Šicí stroje na Facebooku
  3. Sdílejte soutěžní příspěvek

Instagramu:

  1. Vytvořte příspěvek s fotkou svého projektu, na které označíte @nejsicistroje
  2. Sledujte nejsicistroje na Instagramu

Téma soutěžního projektu?

Soutěžní téma není stanoveno, ale budeme rádi, pokud se budete inspirovat na našich webových stránkách https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/. Klidně můžete u fotografie do popisu napsat, kterým projektem jste se inspirovali.

Jak bude vybrána výherní fotografie a co čeká na výherce?

Výherní fotografii vybere celý tým NEJ Šicí stroje. Výherce obdrží poukaz na nákup v hodnotě 2000 Kč do e-shopu https://www.nej-sici-stroje.cz/.

Kdy soutěž probíhá?

Druhé kolo soutěže končí 31. 8. 2023 a do 10 dní od ukončení soutěžního kola výherce včetně vítězné fotografie zveřejníme na webových stránkách https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/soutez/vyherci, kde bude vyzván o zaslání kontaktních údajů prostřednictvím Facebooku nebo Instagramu. Pokud výherce nezašle své kontaktní údaje do 5 dní od zveřejnění fotografie, bude vybrán náhradní výherce.

Jaká jsou pravidla soutěže?

Každý uživatel se může do aktuálního soutěžního kola zapojit pouze jednou.

Uživatel začne sledovat/sleduje účet NEJ Šicí stroje na Facebooku (Pokud soutěží na Facebooku) nebo nejsicistroje na Instagramu (Pokud soutěží na Instagramu).

Uživatel při vytváření projektu využije některý ze strojů dostupných na e-shopu https://www.nej-sici-stroje.cz/.

Pokud vybraný výherce nesplní pravidla soutěže nebo se o výhru nepřihlásí do 5 dní od zveřejnění fotografie na stránkách https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/soutez/vyherci, bude vybrán nový výherce.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde https://vysivani.nej-sici-stroje.cz/soutez/pravidla-souteze/.


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.