VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

V.I.P. členství

Připravili jsme novinku pro ty, kdo u nás nejen stahují vyšívací vzory, ale také nakupují šicí a vyšívací stroje nebo řezací plotry.

Je to odměna v podobě dárku - BONUSových výšivek, které budou dostupné pouze těm, kdo u nás mají V.I.P. členství!

 

Důležité:

Pokud jste u nás koupili stroj a V.I.P. členství nemáte zapnuté, prosím kontaktujte nás na emailu lenka@nej-sici-stroje.cz a pošlete nám informaci jaký stroj od nás máte, číslo objednávky případně datum kdy jste ho kupovali. Párovali jsme členství podle objednávek z eshopu a emailů, takže stačí, aby vám stroj objednal manžel a uvedl svůj email nebo třeba jste stroj kupovali na prodejně a vaši emailovou adresu nemáme.

Budeme rádi, když se ozvete a všechny tyhle případy dopárujeme!

 

Věřte, že pro Vás máme opravdu hezké dárky v podobě výšivek :)

 

Samostatnou kapitolou jsou řezací plotry. Řezací šablony pro plotry budou dostupné výhradně pro naše V.I.P. členy.

 

Celý tento portál o vyšívání vytváříme ve vlastním volném čase, dotujeme ho z prodejů strojů a proto Vy všichni, kdo jste u nás koupili stroj, jste k jeho samotné existenci přispěli.

To stejné platí i o všech, kdo sem přispíváte svými milými komentáři a fotografiemi vašich krásných výrobků, které nás motivují k další práci.

DĚKUJEME VÁM ZA TO! 

Zasloužíte si od nás víc a to nyní dostanete!


Krásný den

Lenka

VIP členství je nenárokové, uživatelé tohoto portálu se musí chovat v rámci dobrých mravů, v případě poškozování nás nebo jiných klientů jim může být účet zablokován.

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.