VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vítáme vás na Vyšívání.nej-šicí-stroje.cz

Srdečně vás vítáme mezi námi, co rádi vyšíváme. Mezi námi, kteří jsme pochopili, že stroje vyšívají mnohem hezčí věci než jehla v ruce a přesto by to bez lidského nápadu a lidského srdce nešlo.

Sami jsme začli vyšívat před Vánocemi 2010 a natolik nás to chytlo, že máme potřebu každému říct, že je to jednoduché a může to zkusit i on. Proto také vznikl tento portál. První a jediný portál v češtině. Pravidelně pro vás připravujeme nové výšivky zdarma ke stažení, projekty které si můžete ušít a vyšít.

Budeme moc rádi, když s námi budete vyšívat a podělíte se s ostatními o vaše zkušenosti, nápady, ukážete nám všem co se vám povedlo a nebo se budete ptát na věci, které vás ohledně vyšívání zajímají.

Roman a Lenka Brzuskovi

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Avatary blogy
da-da-2: 01.06.2012 10:17,
shlédnuto: 1889x, komentářů: 2

Výšivka

xxx
Avatary blogy
Žofie Kosíková: 23.12.2011 09:06,
shlédnuto: 3148x, komentářů: 7

Napětí spodní nitě

jak je to u vyšívání s napětím spodní nitě - zkušenosti

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.