VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

5 důvodů, proč si koupit OVERLOCK

5 důvodů, proč si koupit OVERLOCK

Vybíráte overlock a nemůžete se rozhodnout? Máme pro vás pár postřehů z praxe.

5 důvodů, proč si koupit OVERLOCK

1. Budete mít originální oblečení

Dnes je na trhu obrovský výběr nádherných látek a vy můžete popustit uzdu svojí tvořivosti a ušít si na sebe jedinečné neopakovatelné kousky, které vám budou perfektně sedět.

Měření šitá sukně Hotová kabelka ušitá sukně

2. Stehy budou profesionální

Klasické šicí stroje s overlockovým stehem se snaží vytvořit pružný steh, ale stále šijí pouze 2 nitěmi, zatímco overlock používá 4 nitě a tím tvoří profesionální pružný steh.

4-nitný overlock 3-nitný overlock široký 3-nitný overlock ůzký 3-nitný rolovací steh

3. Nepotřebujete pružné nitě

Častý omyl je, že na pružné stehy potřebujete pružné nitě. S overlockem toto neplatí – používají se zpravidla nitě klasické – stejné jako do šicího stroje. Rozdíl je pouze v tom, že overlock má větší spotřebu nitě a proto se na šití často používají velké kony, které dlouho vydrží.

nitě unipol nitě unipol

4. Nemusíte stříhat

Overlock má zabudovaný ořez látky, stačí si tedy požadovaný střih jenom nakreslit a sešít. Overlock látku stříhá těsně před šitím přesně v místě, kde bude šít. Ušetříte tak spoustu času a práce!

Šití kabelky ořez látky ořez látky

5. Nepotřebujete speciální jehly

Overlocky Brother jsou uzpůsobené na šití klasickými jehlami, nemusíte tedy shánět speciální overlockové jehly a můžete šít těmi, které máte doma.

jehly 90 jehly 80


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Vánoční vyřezávaný stromeček
Vánoční vyřezávaný stromeček
TIP na rychlou Vánoční dekoraci. Nemáte ještě Vánoční dekoraci a chcete něco rychlého, jednoduchého, ale výrazného? Vyřežte si Vánoční stromeček, který vám bude dělat parádu. :)
shlédnuto: 2335x,
komentářů: 0

Vánoční leptaná láhev
Vánoční leptaná láhev
Stále venku nesněží? U vás v bytě sněžit už může :) Stačí veliká sklenice a trocha leptací pasty a hned budete mít v bytě předvánoční zimu.
shlédnuto: 2049x,
komentářů: 0

Dárková krabička 2
Dárková krabička 2
Vytvořte si s námi krásné dárkové krabičky, které můžete naplnit třeba sladkostmi pro děti nebo v nich darovat nějakou drobnost svým blízkým.
shlédnuto: 2912x,
komentářů: 0

Rekvizity do fotokoutku
Rekvizity do fotokoutku
Chcete si na nějaké akci vytvořit fotokoutek, ale neutratit za to majlant? S našimi šablonami si vytvoříte fotokoutek za pár korun a všem vyrazíte dech! :)
shlédnuto: 4090x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.