VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Letní rychlá taška

Autor: Zuzka

Možná jste si už všimli, že některé projekty připravujeme ve spolupráci s dalšími šikulkami. Zuzka už nám pomáhala s mnoha projekty a tento si vymyslela čistě sama.

A protože léto je za dveřmi, budou se naše další projekty zabývat letní tématikou. Dnes vás tedy čeká rychlá letní taška bez složitého střihu, příští týden si k ní ušijeme peněženku a celý červen bude ve znamení aplikací s letními motivy!

Letní rychlá taška

Použité výšivky
- tenhle motýl je přímo ve stroji Brother NV 955 a také v dalších vyšívacích strojích Brother. Přiznám se, že to byla moje první výšivka. A nejen moje - zdravím všechny holky, které motýlka šily a je to jejich oblíbený motiv :)

Výšivka je stažená z oficiálního webu Brother

Postup - teď už dáme slovo Zuzce

Nachystáme si dvě látky - vrchní a vnitřní. Z vrchní látky si nastřihneme:
- 1x obdélník o rozměru 73x13cm - podložit vliselínem (na tu budeme vyšívat)
- 1x obdélník 103x33cm - spodní díl, ten budeme řasit do vrchního obdelníku s výšivkou
- 4x popruh, který má tvar lichoběžníku - délka 63 cm, dole má 13 cm, nahoře 5 cm - zužuje se.

Podle rozpisu si nastříháme horní látku

Z vnitřní látky si nastřihneme
- obdélník 73x13 cm
- obdélník 103x33cm
- kapsičku na zip 20x23cm
- druhou kapsu na mobil a drobnosti o rozměru 23x15cm.

Podle rozpisu si nastříháme vnitřní látku kapsičku na zip 20x23cm

Na vrchní obdélník si naznačíme umístění výšivky - já jsem si naznačila dva středy na umístění dvou motýlů a pozicovala jsem podle šablonky pro rámeček.

Na vrchní obdélník si naznačíme umístění výšivky pozicovala jsem podle šablonky pro rámeček. umístění dvou motýlů

Dále si našijeme na vnitřní kapsičku zip. Našpendlíme si kapsičku na střed zadního dílu a 6cm od vrchního okraje. Druhou kapsičku si zahneme a přišpendlíme na střed předního dílu a 6cm od vrchního okraje. Kapsička bude mít dva otvory menší - na mobil bude mít po stranách sklady na volnost a celá kapsa je prošitá ve středu.

Našpendlíme si kapsičku na střed zadního dílu a 6cm od vrchního okraje našijeme na vnitřní kapsičku zip. našijeme na vnitřní kapsičku zip. Pomocí zipové patky
Druhou kapsičku si zahneme a přišpendlíme na střed předního dílu a 6cm od vrchního okraje. kapsička bude mít dva otvory menší - na mobil bude mít po stranách sklady na volnost a celá kapsa je prošitá ve středu.

Potom si našijeme vrchní obdélník na spodní - spodní nařasíme do vrchního pomocí několika skladů. Potom sešijeme boční a spodní šev. Totéž udělejte pro vrchní i vnitřní látku, jenom na vnitřní látce nechte vespod otvor na obrácení.

Potom si našijeme vrchní obdélník na spodní - spodní nařasíme do vrchního pomocí několika skladů. sešité sklady Totéž udělejte pro vrchní i vnitřní látku, jenom na vnitřní látce nechte vespod otvor na obrácení.

Odšijeme si rožky 5cm od rohu a obrátíme. Popruhy sešijeme dva a dva lícem k sobě a otočíme. Rozžehlíme a prošijeme je v kraji.

Odšijeme si rožky 5cm od rohu Odšijeme si rožky 5cm od rohu obrátíme vnitřní i vnější díl

Tašky si vložíme lícem do sebe, mezi tašky vložíme ušité popruhy a nahoře přišijeme.

Tašky si vložíme lícem do sebe, mezi tašky vložíme ušité popruhy a nahoře přišijeme. Tašky si vložíme lícem do sebe, mezi tašky vložíme ušité popruhy a nahoře přišijeme.

Tašku obrátíme a prošijeme asi 1cm od okraje. Popruhy ještě prošijeme v kraji, aby se nám nevytrhly a zašijeme díru na obrácení. Popruhy nahoře zavážeme.

Tašku obrátíme a prošijeme asi 1cm od okraje. Popruhy ještě prošijeme v kraji, aby se nám nevytrhly a zašijeme díru na obrácení. Popruhy nahoře zavážeme


Klíčová slova:

návod, projekt, taška, kabelka

Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Flaškovník
Flaškovník
aby si děti na výletech mohly samy nosit pití
shlédnuto: 6724x,
komentářů: 1

Kytičkový závěs na záclonu
Kytičkový závěs na záclonu
původně to měl být zápich do květináče ale nakonec visí na zácloně
shlédnuto: 8083x,
komentářů: 7

Kuchařská kniha v zástěře
Kuchařská kniha v zástěře
potřebujete dárek pro maminku? Do Dne Matek to ještě stihnete :)
shlédnuto: 6993x,
komentářů: 3

Potah na řadící páku
Potah na řadící páku
tentokrát něco pro tatínky - renovace rukávu na šaltrpáku
shlédnuto: 6350x,
komentářů: 5


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.