VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Podzimní aplikace

Podzim mám ráda jenom když svítí sluníčko a barví listí dozlatova. A vůbec nejraděj ho sleduju oknem z vyhřáté místnosti :)
Pokud už se pustím do šití podzimních dekorací, musí z nich sálat teplo! Tak doufám, že se mi to povedlo :)

Podzimní aplikace

U tohoto projektu mám pořád pocit, že to šlo ušít hezčí. No - je to výzva pro vás, abyste tyhle aplikace použily nějakým vychytanějším způsobem! Budu se moc těšit, pokud se nám ve fotogalerii objeví vaše práce!

Použité výšivky

List buk - aplikace
List dub - aplikace
List javor - aplikace
List lípa - aplikace

Postup:

Aplikace jsem šila na pruh látky. Abych je měla hezky rovně, nakreslila jsem si mizícím fixem čáru, na kterou jsem potom pozicovala střed výšivek.

Aplikace jsem šila na pruh látky. Abych je měla hezky rovně, nakreslila jsem si mizícím fixem čáru, na kterou jsem potom pozicovala střed výšivek.

První barva výšivky vyznačí, kam máte dát látku.

První barva výšivky vyznačí, kam máte dát látku. První barva výšivky vyznačí, kam máte dát látku.

Druhá barva látku přišije k podkladu. Po přišití vytáhněte rámeček a látku obstřihněte co nejblíž ke švu.

Druhá barva látku přišije k podkladu. Druhá barva látku přišije k podkladu. Po přišití vytáhněte rámeček a látku obstřihněte co nejblíž ke švu.

Poslední - třetí barva lístek obšije a začistí dokola a vyšije na něj rýhování. Nitě v podstatě nemusíte vůbec měnit, vše šijte barvou, kterou chcete mít nahoře. Barevné změny jsou ve výšivce jenom proto, aby stroj zastavil a nechal vás provést nutné úkony :)

Poslední - třetí barva lístek obšije a začistí dokola a vyšije na něj rýhování. Poslední - třetí barva lístek obšije a začistí dokola a vyšije na něj rýhování. Nitě v podstatě nemusíte vůbec měnit Barevné změny jsou ve výšivce jenom proto, aby stroj zastavil

Aby výšivky byly zhruba stejně od sebe, nakreslila jsem si na čáru ještě značku 2 cm od konce předchozí výšivky a na tuhle značku jsem směrovala horní kraj dalšího listu.

Další lístek budeme pozicovat zase na čáru, ale níž Horní kraj další výšivky půjde 2 cm od okraje prvního listu

Z aplikací jsem našila dva pruhy v barvách podzimu. Fixa po vyžehlení krásně zmizela :)

Z aplikací jsem našila dva pruhy v barvách podzimu. Z aplikací jsem našila dva pruhy v barvách podzimu. Po vyžehlení fixa zmizí

Dál už záleží čistě na vás, co s pruhy provedete. Já jsem vybrala oranžovou látku, pruhy jsem řízla na 10 cm šířku včetně švu, oranžové pruhy jsou široké 10 a 6 cm včetně švů a na krajích jsou pruhy široké 10 cm. Bílou látku jsem sežehlovala pod barevnou.

Dál si nařežte pruhy oranžové látky Které postupně sešijete Bílou jsem zažehlila pod barevnou A sešila jsem top ubrusu

Naskládejte si výztuhu, látku a zadní stranu a všechno sešijte. Nechte si díru na protočení. Po protočení ubrus ještě prošijte.

Naskládejte si výztuhu, látku a zadní stranu a všechno sešijte Nechte díru na protočení. Po protočení  ubrus ještě prošijte.

Pořád mám ale pocit, že by pruhy šlo využít líp. Bylo by hezké ušit prostírání s jedním pruhem listí umístěným excentricky. Nebo aplikace jen tak sem tam našít na prostírku. Jsem moc zvědavá, co vymyslíte vy!

Ubrus do kuchyně Aplikace listí Aplikace listí Aplikace listí

Krásný den

LenkaVaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Vaše fotografie k projektuDalší nápady, návody, projekty:

Podzimní podkafíčka
Podzimní podkafíčka
Podkafíčka v barvách a tvaru podzimu, prostírky nebo chcete-li podzimní dekorace na dveře.
shlédnuto: 6323x,
komentářů: 14

Redwork - pytlíky
Redwork - pytlíky
Redwork - tentokrát v modré barvě v podobě pytlíků.
shlédnuto: 12474x,
komentářů: 9

Podkafíčka - podšálky
Podkafíčka - podšálky
Podšálky šité technikou, kdy prakticky všechno za vás šije vyšívací stroj. Autorkou projektu je Mdupka.
shlédnuto: 8832x,
komentářů: 9

Patchworkový polštářek s výšivkou
Patchworkový polštářek s výšivkou
Polštářek pro Kubíka, šitý podle jeho kresby.
shlédnuto: 8076x,
komentářů: 13


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.