VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vyřezávání - Vyřezávací šablona - Velikonoce tisk+řez

Vyřezávací šablona - Velikonoce tisk+řez
Informace o vzoru
Velikost je libovolně nastavitelná.
Vlastník
Práva užití Děkujeme Hance za vyřezávací šablony. Tyto šablony bez domluvy s autorkou je možné použít pouze pro soukromé účely.

Formáty
řezací šablony pro řezací plotr Silhouette (STUDIO)


Stažení vzoru

Tento vzor je bonusový a stáhnout si ho mohou pouze naši V.I.P. klienti. Prosím přečtěte si více o tomto programu, možná do něj také patříte a stačí se přihlásit :)

Kategorie:

Zvířatka, Velikonoce

Klíčová slova:

kuře, velikonoce, vejce

  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2023.