VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Aplikace - mušle

Loni jsme vám připravili na léto sérii aplikací šitých na vyšívacím stroji. Na letošní léto pro vás máme další sadu - tentokrát vám budou stačit dvě nebo i jedna vrchní a jedna spodní látka.

Mušle - aplikace

Tuto aplikaci jsme vyšili na čtverec látky a dá se tak použít třeba do deky, aplikace se také krásně hodí na trička, kde husté tvrdé výšivky můžou škrábat. Všechny aplikace pro vás máme ve dvou velikostech, vždy je jedna z nich do 10x10 cm, aby je zvládl i rámeček stroje Brother NV 955. Výšivku můžete libovolně zvětšit nebo zmenšit. Pokud budete některou z aplikací šít, určitě nám pošlete fotky!

Použité výšivky

Mušle
Mořský šnek
Mořská ježovka
Mořská hvězdice
Lastura

Postup:

Ukážeme vám, jak ušít první z aplikací. Další už určitě zvládnete hravě sami! Nachystejte si jednu nebo dvě barevné látky a jednu podkladovou, na kterou budete vyšívat. Látku, na kterou budeme aplikaci šít, upněte do vyšívacího rámečku. Nezapomeňte na podkladovou textilii - na aplikace dávám trhací podkladovou textilii, kterou nažehlím. Po vyšití se odtrhne a látka je krásně měkká.

Nachystejte si jednu nebo dvě barevné látky a jednu podkladovou Látku upněte do vyšívacího rámečku. Nezapomeňte na podkladovou textilii - na aplikace dávám trhací.

Rámeček vložíme do stroje. Obrazovka stroje krásně ukazuje jednotlivé části výšivky a vypisuje k tomu jakou barvu použít. Jako první je u našich aplikací vždy černá - je to vyznačovací steh pozice, kam přikládat jednotlivé barvy látek. Můžete použít barvu stejnou s podkladem, ale celé se to bude překrývat látkami, takže je vlastně jedno jaká barva bude vespod.

Rámeček vložíme do stroje. Obrazovka stroje krásně ukazuje jednotlivé části výšivky vyznačovací steh pozice, kam přikládat jednotlivé barvy látek

Další v pořadí je středně hnědá. Mušle vypadá velice dobře i jednobarevná - v tomto případě ustřihněte látku o hodně větší, aby byla přes celou mušli. Dejte do stroje přišít a pokud chcete mušli dvojbarevnou, obstřihněte látku.

Další v pořadí je středně hnědá. Dejte do stroje přišít pokud chcete mušli dvojbarevnou, obstřihněte látku.

Dejte další barvu - světle hnědou batiku. Stroj světlejší část mušle přišije k podkladu a udělá ozdobné stehy zdůrazňující tvar. Po přišití celé obstřihněte.

Dejte další barvu - světle hnědou batiku. Stroj světlejší část mušle přišije k podkladu Obrazovka vás stále naviguje udělá ozdobné stehy
Po přišití celé obstřihněte. Už by to tak skoro mohlo zůstat

Už by to tak skoro mohlo zůstat že? Ale my jdeme obšívat. Nejprve tmavší, potom světlejší část.

jdeme obšívat. Nejprve tmavší, obšije saténovým stehem potom světlejší část.
A je hotovo :). Mušle

A je hotovo :). Tahle výšivka vypadá dobře i bez toho, abyste vkládali látky - stačí vybrat jednu barvu a dát vyšívat.

Budu se těšit, že vyzkoušíte všechny vzory aplikací a vložíte jejich fotky do fotogalerie!

Krásné léto
LenkaVaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Krajkoví motýli
Krajkoví motýli
Ukážeme vám, jak můžete využít naše nejnovější výšivky strojové krajky.
shlédnuto: 7089x,
komentářů: 2

Chránič na popruh do auta
Chránič na popruh do auta
V létě jsou měkké kryty bezpečnostních pásů v autě potřeba, aby pásy nedřely kůži.
shlédnuto: 5499x,
komentářů: 0

Slunečnicový ubrus
Slunečnicový ubrus
Koupila jsem slunečnicovou látku a vznikl tento ubrus. A aby nebyl jen tak obyčejný, je prošitý zase quiltovacím vzorem na vyšívacím stroji.
shlédnuto: 5365x,
komentářů: 10

Poduška na lavičku
Poduška na lavičku
Tyto pruhy látky jsme na Prague Patchwork Meetingu používali na předvádění prošívání dek na vyšívacím stroji. Teď jsem se je rozhodla začistit a využít na zahradu.
shlédnuto: 4544x,
komentářů: 1


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.