VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Dárková krabička na drobnosti

Chystáte kamarádce nebo někomu blízkému dáreček a chcete aby byl ještě osobnější? Vytvořte si s námi dárkovou krabičku, kterou složíte i bez použití lepidla.

Dárková krabička na drobnosti

Výroba je velmi snadná a poskládat ji zvládnou i děti. Využít je můžete i na dětských oslavách, kde oslavenec může ostatním poděkovat za to, že přišli a do krabičky jim ukrýt sladké bonbóny.

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Krabička se srdíčkem

Postup:

Na výrobu krabičky budete potřebovat pouze tvrdý barevný papír (gramáž alespoň 200g/m2). Papír můžete použít s libovolným potiskem nebo jednobarevný, který si následně děti mohou samy dozdobit.

Šablonu krabičky si stáhněte a přeneste do řezacího plotru. Na originální podložku si přilepte nízko lepící mezipodložku NSS 10 a pokud řežete na plotru řady SDX nezapomeňte na podložku nalepit i kalibrační proužek.

Na podložku si přilepte barevný papír a spusťte řezání. Na plotru řady SDX se vám hloubka i přítlak nože nastaví automaticky (i tak doporučuji si s hodnotou přítlaku pohrát, na papíry gramáže cca 200, doporučuji přítlak 1), u plotru z řady CM musíte nastavit i hloubku i přítlak nože, hloubka u takového papíru se nastavuje cca mezi 3-5 a přítlak 1-2.

V plotru si načtěte šablonu krabičky

Po dořezání z plotru podložku vysuňte a špachtlí odstraňte šablonu krabičky i přebytečné zbytky papíru.

Podložku vysuňte z řezacího plotru Vyřezanou šablonu odlepte špachtličkou z podložky

Přehněte čerchované hrany. Bočnice složte směrem dovnitř krabičky a přeložte přes ně zbytek boční části tak, aby zámek zapadl do výřezu, díky tomu se boční strana zafixuje a drží bez použití lepidla. Stejným způsobem složte i druhou boční stranu a následně horní víčko zasuňte dovnitř krabičky.

Přehněte čerchované hrany Přehněte čerchované hrany Přehněte čerchované hrany Hotová krabička

A máte hotovo, krabička je opravdu velice snadná. Velikost krabičky si můžete libovolně měnit přímo v řezacím plotru. Kamarádka určitě ocení vaši kreativitu a milé originální balení přímo od srdce <3.

Hotová krabička Hotové krabičky Hotové krabičky Do krabiček můžete uschovat drobné dárečky


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Barvení textilu přes šablonu
Barvení textilu přes šablonu
Vyrobte si originální tašku, polštář či triko s potiskem želviček.
shlédnuto: 1765x,
komentářů: 0

Šití polštáře pro začátečníky
Šití polštáře pro začátečníky
Máte chuť pustit se do šití, ale jste úplnými začátečníky a nevíte jak na to? Nebojte se a začněte!
shlédnuto: 2242x,
komentářů: 0

Závěsná srdíčka (vyšívání na satén)
Závěsná srdíčka (vyšívání na satén)
Vyrobte si s námi závěsná srdíčka, která dodají místnosti náležitý šmrnc!
shlédnuto: 1138x,
komentářů: 0

Velikonoční trička
Velikonoční trička
Vyrobte si s námi velice jednoduchá a rychlá Velikonoční trička pro malé koledníčky.
shlédnuto: 2522x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.