VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Podzimní dekorace - halloweenský svícen

Taky každý rok přemýšlíte, jakou dekoraci si vytvořit na podzim, abyste byli originální a dekorace vás nestála moc peněz? Naše grafička Adélka pro vás připravila návod na jednoduché svícínky, které můžete vytvořit z jakékoliv nepotřebné, malé či velké zavařovačky :).

Podzimní dekorace - halloweenský svícen

Navíc vyřezávací šablony dýní, pavouků a netopýrů se vám můžou hodit i na nažehlování triček, dělání papírových přáníček nebo halloweenských koláží.

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Strašidelné dýně
Vyřezávací šablona - Netopýři
Vyřezávací šablona - Klobouk čarodějnice
Vyřezávací šablona - Strašidlo
Vyřezávací šablona - Pavouk

Na výrobu svícnů budete potřebovat řezací plotr, 3 barevné papíry - my jsme použili papír černý, šedy a oranžový (na odlepování drobných částí z mezipodložky je dobré použít kovový hák, kterým je snadno sundáte a hlavně nepoškodíte), sisalový provaz, sklenici, tavnou lepící pistoli a pár svíček.

Potřebný materiál

Postup:

Nejprve si přichystejte všechny věci, které budete k výrobě svícnů potřebovat. Poté si na USB flash disk stáhněte šablony k vyřezávání (dýně, netopýry, strašidla, čarodějnické klobouky a pavouky) a postupně je na plotru vyřežte. Mezipodložku je dobré zvolit podle gramáže papíru, pokud máte silnější kartón (cca 300 g/m2), bude lepší mezipodložka středně lepící NSS 20.

Vyřezávání dýní Vyřezané dýně Vyřezávání Vyřezané šablonky

Jakmile máte všechny šablony vyřezané, můžete přejít k výrobě svícnů. Hrdlo sklenice obmotejte sisalovým provazem, provaz je lepší na některých místech přichytit tavnou lepící pistolí, aby vám nesklouzával. Oba konce provázku si nechte delší, abyste z nich mohli vytvořit mašličku. Teď už jen nalepit šablonky po celém obvodu sklenice, dovnitř vložit svíčku a máte hotovo. :)
TIP: pokud vámi použitá sklenice nemá ploché dno (má ho trošku vypouklé), můžete na dno sklenice nasypat trochu písku, do kterého se svíčka krásně usadí

Potřebný materiál Sklenice obmotaná provázkem Hotový svícen

Doufám, že se vám tento návod líbil, a že si pomocí něj vytvoříte mnoho krásných podzimních dekorací. Budeme moc rádi, když nám zašlete fotky vašich výtvorů.
TIP: s pomocí řezacích šablonek nemusíte vytvářet pouze svícny, ale určitě i nějaké jiné papírové i skleněné dekorace a můžete tak zabavit i ty nejmenší :)

Hotový svícen Hotový svícen


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Zatkávání mohérové vlny
Zatkávání mohérové vlny
Další úžasný projekt od JAMALY. Recyklujte staré látky a mohér po babičce
shlédnuto: 2368x,
komentářů: 1

Zažehlování na trička - termolis
Zažehlování na trička - termolis
Zažehlování není věda! :) Návod na trička pro obsluhu na narozeninovou oslavu.
shlédnuto: 3618x,
komentářů: 0

Krátké květinové šaty
Krátké květinové šaty
Konečně se udělalo hezky. Jestli máte dovolenou, pojďte si ještě spíchnout letní šaty.
shlédnuto: 2871x,
komentářů: 2

Nažehlování na trička - smajlíci
Nažehlování na trička - smajlíci
Nebojte se nažehlování na trička :) Připravili jsme pro vás podrobný návod.
shlédnuto: 4758x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.