VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vánoční dekorace - ubrousek pod svařák

Dnes pro vás máme ubrousek pod hrnky s horkým čajem :)

Použité výšivky

Vánoční hvězdaSamotná výšivka má velikost asi 7 x 7 cm, takže si z vyšité látky vystřihněte čtverec 15x15 cm (případně o něco málo menší). Nechala jsem to včetně podkladového vliselínu, výsledek pak hezky drží tvar.

Ze zelené látky, která bude tvořit rámeček si ustřihněte čtverec o velikosti 22x22 cm. (15 cm bude výsledek, 2x2,5 cm rámeček a 1 + 1 cm na švy)

Návod jak ušít skryté rohy najdete na webu Jamaly. Vám, kdo tento blog ještě neznáte ho můžu jenom doporučit, Jamala dělá nádherné věci a píše spoustu návodů, které zde zdarma najdete.

A už zbývá jenom ten svařák ... :)

Lenka

PS: dneska jsem hrozně spěchala, takže prototyp je mírně nakřivo, chce to fakt šít i žehlit přesně. Jdu udělat další do sady a doufám, že už budou hezčí :)Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Anděl - vánoční ozdoby
Anděl - vánoční ozdoby
Krajkové vánoční ozdoby na stromeček - naučíme vás udělat sadu vánočních ozdob. Můžete je použít i jako vánoční dekoraci na stůl.
shlédnuto: 14393x,
komentářů: 44

Vánoční hvězda
Vánoční hvězda
Návod na vánoční hvězdu spojuje vyšívání a patchwork, kdy by jeden bez druhého neudělaly tu společnou krásu. Tato vánoční dekorace vám bude sloužit dlouhá léta.
shlédnuto: 18693x,
komentářů: 12

Plínky pro panenku
Plínky pro panenku
Mááámííí, Anička nemá žádný plííínky. :)) Stihne je u vás Ježíšek ještě ušít?
shlédnuto: 5701x,
komentářů: 0

Vánoční ozdoby - aplikace
Vánoční ozdoby - aplikace
Šité vánoční ozdoby - jsou dělané technikou aplikací, vyšívák udělá všechnu práci za vás, stačí jen naplnit a zašít dírku :)
shlédnuto: 17728x,
komentářů: 5


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.