VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vyšívání na rifle

Máte doma nějaký kousek oblečení, který už neradi nosíte protože je "obyčejný"? Určitě se ho nebojte ozvláštnit výšivkami, výšivky jsou letos v módě a i se starým kouskem oblečení uděláte ještě hodně parády :) My jsme vyšívali na staré rifle, které s výšivkou vypadají naprosto skvěle :)

Vyšívání na rifle

Použité výšivky

Růže

Postup:

Ze starších klasických riflí jsme si vytvořili krásné módní kalhoty ozdobené výšivkou. Spousta z vás má už doma nějaký vyšívací stroj, můžete se tedy to toho směle pustit.

Na kalhotách si naznačte umístění výšivky, podžehlete nažehlovacím trhacím papírem a před vložením do vyšívacího rámečku ještě podložte trhacím papírem.

podžehlete kalhoty

Vyšívací rámeček vložte do kalhot tak, aby jste měli přichycenou jen jednu vrstvu - kalhoty se musí okolo rámečku obalit a připevnit sponkami nebo se musí v průběhu vyšívání přidržovat.

Umístění do vyšívacího rámečku Umístění do vyšívacího rámečku Vyšíváme Přidržování kalhot

Výšivku vyšijte, odtrhněte trhací papír a je hotovo.

Vyšíváme Vyšíváme

TIP: Pokud budete mít kalhoty hodně úzké, je lepší si rozpárat boční šev a nebo krokový šev - lépe se Vám tam bude vkládat rámeček.

Výšivka je hotová, určitě by vypadala krásně i na šatech nebo na džínových šortkách :)

Hotové kalhoty s výšivkou Hotové kalhoty s výšivkou

PS: určitě se nebojte vyšívat na jakýkoliv kousek oblečení, jen u halenek (a tenkých materiálů) si dejte pozor na to, aby výšivka nebyla příliš hustá a po vyšití na halenku tvrdá a neforemná.

Krásné letní vyšívání
Tým NEJ Šicí strojeVaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Zatkávání, háčkování, recyklace
Zatkávání, háčkování, recyklace
... tedy ne v tomto pořadí :) Další úžasný projekt od JAMALY. Využijte staré rifle a mohér po babičce
shlédnuto: 2811x,
komentářů: 1

Vyřezávání filcu na plotru
Vyřezávání filcu na plotru
Ukážeme vám, jak pracovat s filcem. Vyřezávání filcu na řezacím plotru a zatkávání filcu zatkávacím strojem :) To vše na vzoru tradiční patchworkové aplikace
shlédnuto: 5213x,
komentářů: 3

Halenka
Halenka
Rádi byste se pustili do šití oblečení, ale bojíte se začít? Zkuste pro začátek naši halenku bez střihu - s krásnou látkou naděláte za chvilku parádu na pláž nebo na letní párty!
shlédnuto: 2391x,
komentářů: 0

Krabička ve tvaru srdce
Krabička ve tvaru srdce
Super návod na krabičku ve tvaru srdce :) Chcete svým blízkým něco malého darovat a nemáte dárkový papír? Buďte originální a vytvořte si vlastní dárkovou krabičku!
shlédnuto: 2786x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.