VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Jarní přáníčka

Konečně se nám blíží JARO :) Všichni už se určitě těšíme, proto, abychom si to čekání zkrátili, vymysleli jsme pro Vás sérii veselých, jarních přáníček, které můžete darovat svým nejbližším.

Jarní přáníčka

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Jarní přání s tulipány - 1. část
Vyřezávací šablona - Jarní přání s tulipány - 2. část
Vyřezávací šablona - Jarní přání s motýlkem - 1. část
Vyřezávací šablona - Jarní přání s motýlkem - 2. část
Vyřezávací šablona - Jarní přání s ptáčky - 1. část
Vyřezávací šablona - Jarní přání s ptáčky - 2. část

Postup:

Tento podrobný návod je vytvořen pro řezací plotry Brother ScanNCut, které mají vestavěný scanner.

1. zvolte materiál a vyberte si šablonu
Na jarní přání budete potřebovat tvrdé papíry minimálně dvou barev. Doporučujeme zvolit tvrdší papír gramáže cca 250 g/m2, přání je složeno z více vrstev a při menší gramáži by se mohlo ohýbat. Papír dobře přilepte buď na nízkolepící podložku nebo na Nízkolepící mezipodložku NSS10 a podložku vložte do plotru. Vámi zvolenou šablonu (na tato přání se šablona skládá ze dvou částí) uložte na USB disk a vložte do plotru. Zapněte plotr a vyvolejte 1. část šablony z USB disku.

zvolte materiál a vyberte si šablonu zvolte materiál a vyberte si šablonu zvolte materiál a vyberte si šablonu zvolte materiál a vyberte si šablonu

2. vyřežte první část přání a nakreslete věnování
Pořadí vyřezávání je na Vás. My jsme jako první vyřezávali vnější část přání. Zvolte správnou hloubku nože a malý přítlak pro řezání papíru (naše nastavené hodnoty pro plotr Brother ScanNCut 840 - nůž 5,5, přítlak 4) a spusťte řezání. Po dokončení řezání přání z podložky ještě neoddělávejte, ale zvolte možnost kreslení a dokreslete věnování. Hlavně nezapomeňte přidělat správný držák pro kreslení, použili jsme univerzální držák per pro Brother ScanNCut. Po dokončení kreslení sundejte přání z podložky a odstraňte odřezky, při sundávání přání si dejte pozor na malé kolečka, která jsou umístěna pod přáním a budou následně sloužit jako středy květů.

vyřežte první část přání a nakreslete věnování vyřežte první část přání a nakreslete věnování vyřežte první část přání a nakreslete věnování vyřežte první část přání a nakreslete věnování

3. vyřežte druhou část přání
Jak jsem již výše psala, přání je složeno ze dvou částí, proto je potřeba vyřezat drobné kytičky a ptáčky z druhé části šablony. Na podložku přilepte druhou barvu tvrdého papíru, zvolte správnou šablonu a spusťte řezání. Po dokončení řezání sundejte vyřezané ptáčky a květy a odstraňte odřezky.

vyřežte druhou část přání vyřežte druhou část přání vyřežte druhou část přání vyřežte druhou část přání

4. složte přání
Nejprve si přilepte středy květů a poté květy i ptáčky přilepte k přání. Dejte si pozor na ptáčky v hnízdě, ptáčci jsou přilepeni ze spodní části, nikoliv z horní.

složte přání složte přání

Zde se můžete podívat na další varianty přání

varianty přání varianty přání varianty přání varianty přání

Těšíme se na fotky Vašich přání :) doufáme, že se Vám tento návod líbil a udělal Vám radost :)
PS: můžete zvolit mnoho krásných barevných variacíVaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Aplikace - sova
Aplikace - sova
fotonávod na šití aplikační výšivky - uvidíte jak jdou barvy po sobě a tipy jak vytvořit vlastní aplikaci
shlédnuto: 4431x,
komentářů: 4

Mincovka
Mincovka
Malá kapsička třeba na mince nebo na jiné drobnosti.
shlédnuto: 4705x,
komentářů: 0

Výměna zipu u sukně
Výměna zipu u sukně
Společenská sezóna je už v plném proudu, takže pro vás dnes máme návod na to, jak si u sukně vyměnit skrytý zip.
shlédnuto: 3497x,
komentářů: 0

Obal na mobil nebo kapsička se zipem na cokoliv
Obal na mobil nebo kapsička se zipem na cokoliv
Postup šití můžete použít prakticky na jakoukoliv velikost - šila jsem takto obal na 17-ti palcový velký notebook, malou kapsičku na USB flešky.
shlédnuto: 9131x,
komentářů: 3


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.