VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vánoční dětské body se sobem

Vánoce jsou už za rohem, domem se line vůně perníčku a už bych nejraději zdobila stromeček. Také máte Vánoční náladu a doma miminko, které si chcete u stromečku vyfotit a udělat si tak památku na první společné Vánoce? Přichystali jsme si pro vás projekt na vánoční body ve kterém bude vaše dítko přímo k sežrání :).

Vánoční dětské body se sobem

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Sob - 1. Vánoce

Postup:

Na výrobu triček budete potřebovat řezací plotr (můžete se podívat i na naši novinku Brother SDX1200, který už má automatický nůž a nic tak nemusíte nastavovat! :)), nažehlovací fólii, termolis (nebo žehličku) a pokud si chcete body sami ušít, tak určitě i nějakou látku a šikovný šicí stroj.

Připravte si materiál Připravte si materiál

Šablonu k vyřezání si přeneste do řezacího plotru (buď si šablonu stáhněte na USB flash disk nebo si šablonu pošlete do plotru přes Wi-Fi síť - ta je dostupná jen u některých modelů). Hloubku nože si nastavte kolem 1 a přítlak 0 až -1 (hloubku nože ovlivňuje opotřebení nože) a vyvolejte si první část šablony. Na středně lepící mezipodložku NSS 20 (nebo standardní podložku) si nalepte nažehlovací fólii stranově obráceně, u nažehlovacích fólií se vyřezává pouze zadní část fólie, která se následně přižehluje. Přední část fólie je pouze ochranná a slouží k snadnějšímu přenesení nažehlovačky na tričko. POZOR - nezapomeňte šablonu zrcadlově překlopit, pokud ji nepřeklopíte, budete ji mít vyřízlou obráceně.

Nažehlovačku přilepte na mezipodložku V plotru vyvolejte šablonu Nastavte si hloubku nože Šablonu zrcadlově překlopte

Pokud máte nůž správně nastavený a šablonu zrcadlově překlopenou, můžete spustit řezání. Po dořezání šablony vyměňte barvu nažehlovací fólie, vyvolejte v plotru druhou část šablony a postup řezání zopakujte. Po vyřezání odstraňte všechny přebytečné části fólie s pomocí skalpelu a šablonu si přiložte na tričko tak, jak ji chcete mít zažehlenou.

Šablonu zrcadlově překlopte Vyřezaná šablonu Řezání je dokončené Skalpelem odstraňte přebytečné zbytky fólie
Šablonu připevněte na body Šablonu připevněte na body

Nyní si zapněte termolis, teplotu nastavte na 160°C a čas zažehlování na 20 s (u nažehlovacích fólií z našeho eshopu) - zažehlovat můžete i s pomocí žehličky, ale s žehličkou nikdy nevyvinete stejný přítlak jak s termolisem a nažehlovačky nebudou tak kvalitně zažehlené. Body vložte do termolisu, termolis zavřete a stiskněte tlačítko na odpočítávání času na pravé straně termolisu. Po zapípání (po stanoveném čase) je zažehlování dokončeno!

Nachystejte si termolis Termolis nastavte Termolis nastavte Otevřete termolis
Body vložte do termolisu Stiskněte tlačítko pro odpočet

Z dětského body odstraňte krycí fólii a máte hotovo! S tímto body uděláte spoustu parády a vaše miminko bude vypadat kouzelně :).

Odstraňte ochrannou krycí fólii Hotové body


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Vánoční přání
Vánoční přání
Vytvořte si krásná Vánoční přání, kterými všechny překvapíte a budete naprosto originální!:)
shlédnuto: 2546x,
komentářů: 0

5 důvodů, proč si koupit OVERLOCK
5 důvodů, proč si koupit OVERLOCK

shlédnuto: 1147x,
komentářů: 0

Vánoční vyřezávaný stromeček
Vánoční vyřezávaný stromeček
TIP na rychlou Vánoční dekoraci. Nemáte ještě Vánoční dekoraci a chcete něco rychlého, jednoduchého, ale výrazného? Vyřežte si Vánoční stromeček, který vám bude dělat parádu. :)
shlédnuto: 2348x,
komentářů: 0

Vánoční leptaná láhev
Vánoční leptaná láhev
Stále venku nesněží? U vás v bytě sněžit už může :) Stačí veliká sklenice a trocha leptací pasty a hned budete mít v bytě předvánoční zimu.
shlédnuto: 2056x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.