VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vánoční lucerna

Schováváte podzimní dekoraci a už se vám honí hlavou, co si asi vyrobíte na zimu? Máme pro vás typ na první Vánoční výrobek - lucerničku se soby a vločkami. Lucernička bude skvělým doplňkem do vaši domácnosti nebo ji můžete věnovat jako dárek.

Vánoční lucerna

V šabloně najdete i lucernu s prázdnými okénky, kterou si můžete vyřezat a nechat děti, ať si ji do pokojíčku dozdobí jak jen si budou přát.

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Vánoční lucerna
Vyřezávací šablona - Vánoční lucerna - malá podložka

Postup:

Na Vánoční lucernu budete potřebovat barevný papír ve formátu A3 (gramáž min. 300), pauzovací papír, špachtli, skalpel, a samozřejmě řezací plotr, velkou řezací podložku 30 x 60 cm (pro řadu SDX: ZDE, pro řadu CM: ZDE) a malá LED světýlka.

PS: Pokud velkou podložku nemáte, stáhněte si šablonu Vánoční lucerna - malá podložka, která je rozdělena na dvě části, výroba bude malinko pracnější, ale zvládnete to i na malé podložce.

Barevný papír ve formátu A3 přilepte na podložku. Pokud používáte mezipodložky, tak na velkou podložku budete potřebovat dvě nalepené za sebou, v tomto případě dvě nízko lepící mezipodložky NSS 10. Šablonu lucerny si umístěte na papír a spusťte řezání.

Na podložku si připevněte barevný papír Načtěte si šablonu a spusťte řezání Řezání lucerny

Po dořezání lucerny opatrně odstraňte zbytky papíru skalpelem a lucernu od podložky odlepujte pomalu špachtlí - tvary jsou poměrně křehké a detailní. Následně si v plotru vyvolejte šablonu okének, na podložku přilepte pauzovací papír a spusťte řezání.

Vyřezaná lucerna Přebytečný materiál skalpelem opatrně odstraňte Šablonu lucerny odlepte z podložky Přichystaná šablona
Na podložku si připevněte pauzovací papír Načtěte si šablonu pro řezání pauzovacího papíru Spusťte řezání Vyřezaný pauzovací papír

Šablonu lucerny si otočte rubem nahoru a do okének vlepte vyřezaný pauzovací papír. Lepidlo nechte chvíli zaschnout, poté lucernu otočte a na pauzovací papír dolepte vločky a hvězdičky.

Papír vlepte zevnitř lucerny Papír vlepte zevnitř lucerny Počkejte než papír zaschne a přilepte zbytek šablon Počkejte než papír zaschne a přilepte zbytek šablon

Po zaschnutí lepidla ohněte všechny hrany dovnitř a slepte je lepidlem.

Ohněte všechny hrany lucerny a slepte ji Hotová lucerna

Dovnitř vložte malé LED světýlka nebo LED svíčky a je hotovo! První Vánoční dekorace je na světe a může začít zdobit vaše obydlí. :)

Hotová lucerna Hotová lucerna Hotová lucerna Hotová lucerna


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Vánoční hvězda
Vánoční hvězda
Připravili jsme si pro vás návod na plastickou Vánoční hvězdu, kterých si můžete vyrobit tolik, kolik jen budete chtít!
shlédnuto: 1996x,
komentářů: 2

Vyřezávaný obal - na svíčku, vázu aneb co jsme řezali v televizi
Vyřezávaný obal - na svíčku, vázu aneb co jsme řezali v televizi
Ozdobte si svíčku - tentokrát nám s tím pomůže i Petr Rychlý v Loskutákovi
shlédnuto: 1784x,
komentářů: 0

Halloweenská lampa
Halloweenská lampa
Pojďte si s námi vytvořit světelnou Halloweenskou dekoraci, abyste si mohli vyzdobit dům a nemuseli si do obývacího pokoje stěhovat vyřezávanou dýni! :)
shlédnuto: 2243x,
komentářů: 0

Hallowenský kostým - kostra
Hallowenský kostým - kostra
Chystáte se na Halloweenskou párty, maškarní ples vy nebo vaše děti a nemáte žádný kostým a už nemáte čas něco shánět? Vytvořte si s pomocí našeho projektu rychlý převlek!
shlédnuto: 1893x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.