VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Vyšívání na šaty

Máte doma nějaké jednobarevné šaty, ale připadají vám nudné a chtěli byste je nějak ozvlášnit a dodat jim šmrnc? Tak provětrejte svůj vyšívací stroj a dejte se do toho!

Vyšívání na šaty

Minulý rok jsme pro vás vytvořily návod na dlouhé šaty šité podle tílka, které jsme pro tento projekt ušily v krátké variantě a na ně vytvoříme výšivku.

Použitá výšivka je ze stroje Brother Innov-Is V5, ale níže najdete spoustu výšivek z našich stránek v různých velikostech, které můžete použít nebo je nakombinovat a použít tak více výšivek. :)

Použité výšivky

Růže stolistá
Růže červená
Tři růže křížkovým stehem
Růže
Pták ohnivák
Tulipán lem
Ibišek 2
Srdce dekorace
Srdce girlanda
Hlava lva
Růže
Slunečnice
Zvonky
Motýl
Strom srdcí

Postup:

Nejprve si vyberte šaty na které budete vyšívat. Šaty si můžete i ušít na šicím stroji s pomocí našeho druhého projektu, jen použít kratší délku. Na šaty využijete minimum materiálu a jsou velice jednoduché. :)

Ušité šaty Ušité šaty

Pokud máte šaty z pružného materiálu, budete je muset vyztužit a zpevnit. Na šatech si naznačte umístění výšivky a podžehlete je nažehlovacím trhacím materiálem a pokud jsou vaše šaty z tenkého materiálu, tak je před vložením do vyšívacího rámečku ještě podložte trhacím papírem.

Šaty si podžehlete nažehlovacím trhacím papírem

Pokud jsou vaše šaty příliš úzké, doporučujeme vypárat boční šev v místě, kde chcete výšivku vyšít - rámeček se vám bude do šatů lépe vkládat.
Pak už jen stačí spustit vyšívací stroj :).
TIP: na podložení černých šatů jsme použili černý trhací materiál a černou spodní nit. Pokud je doma nemáte, stačí bílá - na lícu stejně nebude vidět.

Spusťte vyšívání Vyšívání vzoru Vyšívání vzoru Vyšívání vzoru

Po vyšití odtrhněte trhací papír, odstříhejte případné přejezdy nití a je hotovo.

Vyšívání vzoru Vyšívání vzoru Sundejte vyšívací rámeček Sundejte vyšívací rámeček
Vyšitý vzor Odtrhněte podkladový papír

TIP: šaty můžete použít jak krátké, tak i dlouhé a výšivek můžete vyšít neomezené množství. Nemusíte vyšívat pouze letní motivy, šaty si můžete vytvořit na kterékoliv roční období.

Budeme velice rádi, když nám zašlete fotografii svých dotvořených šatů. Pamatujte na to, že kreativitě se meze nekladou! :)

Hotové šaty s výšivkou Hotové šaty s výšivkou Hotové šaty s výšivkou Hotové šaty s výšivkou


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Pozvánky na narozeniny pro holky
Pozvánky na narozeniny pro holky
Chystáte pro svoji holčičku narozeninovou oslavu, ale nemůžete sehnat žádné princeznovské pozvánky? V tomto návodu vám ukážeme jak na ně!
shlédnuto: 2159x,
komentářů: 0

Látková taška
Látková taška
Chystáte se na nákup a nemáte žádnou pořádnou a prostornou tašku? Ukážeme vám, jak si jednu takovou (nebo i mnohem více :)) vytvořit.
shlédnuto: 3503x,
komentářů: 0

Motýlí věnec
Motýlí věnec
Pojďte si s námi vytvořit pestrý jarní věnec na dveře. Probarví vaši domácnost a zlepší vám náladu!
shlédnuto: 1523x,
komentářů: 0

Motýlí závěsná dekorace
Motýlí závěsná dekorace
Venku krásně svítí sluníčko a hlásí, že je tady jaro! Vytvořte si barevnou motýlí dekoraci podle našeho návodu!
shlédnuto: 2065x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.