VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Zimní dětské rukavice

Zbyl vám ještě fleece a máte chuť na něco složitějšího? Zkuste ušít rukavice :)

Zimní dětské rukavice

Postup:

Na palčáky si nachystejte oboustranný fleece - my jsme použili stejný jako na nákrčník a čepici. Nejdříve si vytvořte střih podle ruky. Vezměte si papír a obkreslete si ruku s přídavkem asi 1 cm. U dětí můžete přidat víc, aby jim rukavice déle vydržely. Střih rukavice si z papíru vystřihněte.

Vezměte si papír a obkreslete si ruku s přídavkem asi 1 cm. Střih z papíru vystřihněte

Materiál si složte lícem k sobě a naměřte cca 5cm od zápěstí.

Materiál si složte lícem k sobě a naměřte cca 5cm od zápěstí. Materiál si složte lícem k sobě a naměřte cca 5cm od zápěstí.

Přiložte si střih na fleece - vyznačených 5 cm od kraje a obkreslete ho na látku. My jsme na rukavice i vyšívali písmeno, aby si děti rukavice poznaly. Na rukavici si naznačte střed výšivky. Z rubové strany nažehlete podkladový nažehlovací materiál tak, aby byl větší, než vyšívací rámeček.

Přiložte si střih na fleece - vyznačených 5 cm od kraje a obkreslete ho na látku Z rubové strany nažehlete podkladový nažehlovací materiál Materiál vložte do rámečku a vyšijte výšivky.

Materiál vložte do rámečku a vyšijte výšivky.

Materiál vložte do rámečku a vyšijte výšivky. Podkladový materiál opatrně odrhněte rukavice vystřihněte podle nakresleného střihu

Podkladový materiál opatrně odrhněte a rukavice vystřihněte podle nakresleného střihu.

Rukavice si sešpendlete lícem k sobě, rubem ven a sešijte delší stranu. Rukavice si sešpendlete lícem k sobě, rubem ven a sešijte delší stranu. Gumičku našijte na rubovou stranu cik-cak stehem

Rukavice si sešpendlete lícem k sobě, rubem ven a sešijte delší stranu. Potom si 5cm od spodního okraje našpendlete gumičku - délka gumičky je podle obvodu zápěstí. Gumičku našijte na rubovou stranu cik-cak stehem tak, že ji natáhnete na rukavici, zašpendlíte nebo nastehujete na krajích a látku natáhnete. Gumičku přišijete nataženou, takže se po uvolnění stáhne a rukavice bude hezky držet na ruce.

Rukavice složte lícem k sobě a sešijte. Rukavice otočte lícem nahoru, zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1cm a prošijte. Rukavice otočte lícem nahoru, zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1cm a prošijte. Rukavice otočte lícem nahoru, zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1cm a prošijte.
Rukavice jsou hotové. S čepicí a nákrčníkem tak můžete mít designovou sadu a vyrazit třeba na lyže :) S čepicí a nákrčníkem tak můžete mít designovou sadu a vyrazit třeba na lyže :) S čepicí a nákrčníkem tak můžete mít designovou sadu a vyrazit třeba na lyže :)
Gumičku přišijete nataženou Gumičku přišijete nataženou

Rukavice složte lícem k sobě a sešijte. Kolem palce sešijte se zapošitím.

Rukavice sešijte Rukavice sešijte

Rukavice otočte lícem nahoru, zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1cm a prošijte.

Zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1 cm a prošijte Zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1 cm a prošijte Zahněte a našpendlete spodní okraj rukavic cca 1 cm a prošijte

Rukavice jsou hotové. S čepicí a nákrčníkem tak můžete mít designovou sadu a vyrazit třeba na lyže :)

Hotové rukavice Hotová sada Hotová sada

Klíčová slova:

návod, projekt, rukavice, fleece

Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Fleecový nákrčník
Fleecový nákrčník
Zimu máme za dveřmi, takže jsme pro vás připravili seriál návodů na šití teploučkých fleecových rukavic, čepice a nákrčníku.
Začneme tím nejjednodušším, a to je nákrčník.

shlédnuto: 2584x,
komentářů: 0

Dětská fleecová čepice
Dětská fleecová čepice
Venku začíná přituhovat a vy jste možná právě zjistili, že jsou dětem jejich loňské čepice malé nebo se jim barevně nehodí k letošní nové bundě.
shlédnuto: 2394x,
komentářů: 0

Barvení textilu přes šablony - stencil
Barvení textilu přes šablony - stencil
Návod na to, jak si vytvořit originální polštářek s pomocí šablony :)
shlédnuto: 3372x,
komentářů: 0

Podzimní dekorace - halloweenský svícen
Podzimní dekorace - halloweenský svícen
Chcete si vytvořit krásnou podzimní dekoraci? Neváhejte, zvládne to kdokoliv :)
shlédnuto: 6327x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.