VIP přístup pro naše zákazníky: LOGO NEJ Šicí stroje
s nákupem stroje na www.nej-sici-stroje.cz získáte:
tisíce výšivek a řezacích šablon i pro komerční využití, nadstandardní podporu a další VIP služby

Košíčky na muffiny a cupcakes

Pořádáte narozeninovou oslavu nebo párty a chcete udělat něco sladkého, ale lehkého s ovocným krémem? To pro vás budou cupcakes ideální varianta. Můžete udělat více druhů krémů do různých barev a všichni hosté budou jistě nadšení! A pokud už si s nimi dáte tolik práce, tak proč nepřizpůsobit i košíčky? V tomto projektu najdete tři šablony na lehce rozdílné košíčky na muffiny nebo cupcakes a můžete si tak klidně sladit barvu krému s barvou košíčku!

Košíčky na muffiny a cupcakes

Použité vyřezávací šablony:

Vyřezávací šablona - Košíček na muffin
Vyřezávací šablona - Košíček na muffin 2
Vyřezávací šablona - Košíček na muffin 3

Postup:

Na košíčky si nachystejte kvalitní pastelové papíry (ideálně cca 300g/m2 a pokud budou papíry lesklé, neušpiní se tak rychle - nenasají tuk z těsta) a špachtličku.

Nachystejte si materiál Nachystejte si materiál

Do řezacího plotru si vložte šablonu a přes editovací funkce vzor namnožte tak, aby vám pokryl celý arch papíru. Poté nastavte řez - my použili přítlak 1 a rychlost 2 a bylo to optimální nastavení. U vás se může nastavení samozřejmě mírně lišit, jedná se také o to, na jakém plotru šablonu vyřezáváte (řezáno na Brother ScanNCut SDX1200, použit kalibrační proužek a nová nízko lepící mezipodložka NSS 10, nalepená na standardní podložce (pouze pro řadu SDX). U tohoto vzoru je opravdu důležité používat kvalitní papír a mít správně nastavený řez - detaily na košíčku jsou drobné a pokud nemáte kvalitní papír nebo tupý nůž nebo máte špatné nastavení, nemusí být vzor správně vyřezaný a může se trhat.

Naskenujte si řezaný materiál

Záleží samozřejmě i na tom, jaký používáte nůž. Klasický automatický nůž pro Brother ScanNCut SDX je masivnější, aby zvládl vyřezat materiál do hloubky 3 mm. Pokud chcete řezat fólie nebo detailnější vzory nebo písma, doporučuji použít nůž na vinyl, který je určen na tenké materiály, ale pouze pro plotry řady ScanNCut SDX. Na obrázku můžete vidět rozdíl mezi košíčkem vyřezaným automatickým a vinylovým nožem - řez vinylovým nožem je hladší a přesnější (u fólií je rozdíl markantnější).

Vinylový nůž, který vyřezává lepší detaily Rozdíl mezi řezáním různými typy nožů

Vyřezané šablony špachtlí opatrně sundejte z podložky (je potřeba dávat si pozor, abyste papír nepotrhali) a složte je do košíčku.

Odstraňte přebytečný materiál z podložky Odstraňte přebytečný materiál z podložky Opatrně sundejte šablony s pomocí špachtle Opatrně sundejte šablony s pomocí špachtle
Hotová šablona Hotová šablona Košíček složte Košíček složte

Věřím, že se vám košíčky povedly a na oslavě tak budou mít cupcakes určitě úspěch!

Hotové košíčky Hotové košíčky Hotové košíčky Hotové košíčky
Hotové košíčky Hotové košíčky


Vaše komentáře k projektu

Číst a psát komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé. >> registrovat >>

Další nápady, návody, projekty:

Vánoční visačky na dárky - popis skenování SDX
Vánoční visačky na dárky - popis skenování SDX
Chystáte se pustit do balení dárků, ale nesehnali jste vhodné visačky, kterými byste dárky označili? Vyřežte si visačky podle našeho projektu.
shlédnuto: 1319x,
komentářů: 1

Vánoční baňky
Vánoční baňky
Chcete mít na stromečku originální Vánoční ozdoby? Vytvořte si nové baňky podle tohoto projektu!
shlédnuto: 837x,
komentářů: 0

Látková kočka - použití rotačního nože
Látková kočka - použití rotačního nože
Všimli jste si, že na řezací plotry Brother ScanNCut SDX je možné koupit zcela nový typ nože? Jedná se o rotační automatický nůž, který má místo čepele řezací kolečko a zvládne řezat látku bez třepení! Podívejte se, jak tento nůž funguje!
shlédnuto: 1356x,
komentářů: 0

Nástěnné hodiny
Nástěnné hodiny
Pojďte si s námi vytvořit originální hodiny s mandalou, které jsou samy o sobě stylovým, ale i užitečným doplňkem do domácnosti.
shlédnuto: 1228x,
komentářů: 0


  Šicí stroje JANOME   Šicí stroje LADA   Šicí stroje Merrylock   Šicí stroje BROTHER   Šicí stroje BERNINA   Šicí stroje VERONICA   Šicí stroje PFAFF   Šicí stroje JUKI
VYŠÍVÁNÍ VYŘEZÁVÁNÍ PROJEKTY NOVINKY KDE NAKUPOVAT Vyšívací stroje Příslušenství pro vyšívání Řezací plotry Příslušenství pro vyřezávání NEJ Šicí stroje O NÁS DOTAZY O VYŠÍVÁNÍ
lenka@nej-sici-stroje.cz
DOPORUČUJEME
Moje Galanterka
Látky Gábinka.cz
šicí stroje
Jitka Mrázková
Na těchto internetových stránkách pro vás přinášíme pracovní postupy, projekty, výšivky, vyšívací vzory a mnoho dalších podnětů pro vaši kreativní tvorbu. Vyšívací vzory vycházejí od nás samotných, našich klientů a licencovaných knihoven, děkujeme vám všem za vaši spolupráci. Práva užití náleží vlastníkům projektů, vzorů, výšivek, šablon, vybrané design vzory Graphics Factory.com. Kopírování a další šíření obsahu těchto internetových stánek je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno. Celý portál je financován z prodejů NEJ Šicí stroje - děkujeme za vaši podporu. Copyright NEJ Šicí stroje 2008-2024.